Гарнітура Bluetooth XO (ES20) без сенсора та бездр. зарядки білий

Опис

Максимальну свободу рухів та нічим не спотворений звук гарантують власникам TWS-навушники XO ES20 White. Компактна конструкція та мініатюрна вага ніяк не обмежують рухи, девайс не заважає в процесі використання, при цьому надійно кріпиться у вушному каналі. Як і інші моделі цього типу, запропонована до вашої уваги гарнітура порадує повною відсутністю кабелів і наших кріплень, а значить, аксесуар не буде стримувати ваші рухи або, наприклад, заважати вам у громадському транспорті.

Модель зручна для всіх, підійде для абсолютної більшості завдань користувача: перегляду відео і прослуховування музики, спілкування у відеочатах і багато іншого. Для встановлення коннекту використовується інтерфейс Bluetooth.

Характеристики конструкції та зовнішній вигляд
TWS-навушники зручно носити навіть тривалий час, модель без кріплення. Навушники зручно кріпляться у вухах, створюючи першокласну звукоізоляцію.

Технічні параметри навушників TWS XO ES20 WHITE
Для чистоти звучання навушники оснащені якісними динаміками. Навушники без шумоподавлення, конструкція випромінювача, а також інші характеристики точно збалансовані, щоб ви могли насолоджуватися глибоким звуком та відсутністю зайвих шумів.

Вирівняти рівень гучності, змінити трек або відповісти на дзвінок телефоном дозволяє зручне керування пристрою.

Гарнітура Bluetooth XO (ES20) без сенсора та бездр. зарядки білий

Код: 2000000335162
В наявності (≤50 одиниць)
625 грн.
- +од.

Характеристики

Аксесуар: Навушники
Тип: Вкладиші
Мікрофон: є 
Спосіб підключення: Bluetooth 
Матеріал: Пластик 
Роз'єм: Lightning 
Колір: Білий 
Виробник: XO 
Упаковка: В упаковці